ساخت و اجاره تلویزیون شهری | لایت باکس | تابلو چلنیوم

قیطریه- چهارراه اندرزگو- سلیمانی غربی

کوچه خسروی شمالی- پلاک 3- واحد 3

تابلو کامپوزیت چلنیوم

کامپوزیت چلنیوم

 

تابلو کامپوزیت چلنیوم تابلویی است که به صورت حروف برجسته با نور یا بدون نور (بسته به درخواست مشتری) با ابعاد و حجم طراحی و اجرا می شود.
و طراحی آن به گونه ای است که خلاقیت و نوآوری بیشتری نسبت به تابلو های دیگر رقبا داشته است و نگاه مشتری را به سرعت به سمت خود جذب کند و میتواند برند شما را در ذهن مشتریان حک کند.

هنگامی که مشتری به محصولات یا خدمات شما نیاز دارد، برند خود را به مشتری یادآوری کنید و مشتری را به سمت خود جذب کنید.

با ورود دستگاه های پیشرفته به دنیای تابلوسازی، امکان ساخت تابلوهای تبلیغاتی به روش های مدرن فراهم شده و تمامی عملیات طراحی برای اجرای تابلوهای کامپوزیت چلنیوم توسط تابلوسازان و متخصصان و با کمک دستگاه های موجود در کارگاه آپادانا لایت انجام می شود.

ساخت فوری انواع تابلو کامپوزیت چلنیوم باکیفیت با بهترین قیمت

برای سفارش ساخت یا دریافت مشاوره رایگان در خصوص انواع تابلو کامپوزیت چلنیوم با بهترین قیمت و ارسال فوری به تمام نقاط با کارشناسان ما در شرکت آپادانا لایت در ارتباط باشید.

انواع تابلو سردر مغازه

در ادامه هر یک از انواع تابلوهای مغازه را که می توان به صورت مدرن و زیبا اجرا کرد را شرح می دهیم:

پنل چلنیوم:

قدمت این پنل های چلنیوم به سال 2000 میلادی باز می گردد.

در ابتدا تابلوهای چلنیوم به صورت تابلوهای چلنیوم ساده ساخته می شدند، اما به مرور زمان امکان ساخت تابلوهای کامپوزیت چلنیوم به روش های بسیار زیبا انجام میشود از جمله:

و اسامی دیگر ارائه شد.

در ساخت هر یک از روش های پانل تابلو چلنیوم، پانل ساز برش هایی را در ابعاد و اندازه های مشخص شده بر روی پلکسی انجام داده و تابلوی سفارش مشتری را اجرا می کند.

×

پشتیبانی آنلاین آپادانا لایت

× ارتباط مستقیم در واتس‌اپ