ساخت و اجاره تلویزیون شهری | لایت باکس | تابلو چلنیوم

قیطریه- چهارراه اندرزگو- سلیمانی غربی

کوچه خسروی شمالی- پلاک 3- واحد 3

ساخت و اجرا
ساخت و اجرا

از فعالیت‌های اصلی مجموعه آپادانا لایت، ساخت و اجرای تلوزیون شهری، قطعات کامپوزیت چلنیوم، تابلوهای روان و انواع فلکسی می‌باشد. مراحل اجرای پروژه‌ها از ابتدا تا نهایی شدن آن در کوتاه‌ترین زمان در محیط کارگاهی مجموعه، بدون هیچ واسطه‌ای صورت می‌گیرد.

تمام مراحل ساخت و اجرای پروژه‌ها زیر نظر افراد مجرب و متخصص صورت گرفته و همین امر باعث می‌شود تا پروژه در حال اجرا با کیفیتی مطلوب و طبق اصول استاندارد به سرانجام برسد.

تمام تلاش مجموعه آپادانا لایت بر این است که تمام سفارش‌های مشتریان از ساخت تلوزیون شهری گرفته تا چاپ فلکسی، با بهترین کیفیت به دست مشتریان برسد؛ همچنین در تمامی پروژه‌ها نهایت تلاش مجموعه برای جلب نظر و سلیقه خاص مشتری به کار گرفته می‌شود.

با توجه به اینکه گروه آپادانا لایت از سابقه و تجربه کاری بسیار بالایی برخوردار است،‌ اعضای این تیم بهترین مشاوره را در طول تمام پروژه‌ها، (علی الخصوص پروژه‌های ساخت تلوزیون شهری که مشتری هزینه بیشتری صرف آن می‌کند) به مشتریان خود ارائه می‌دهد، تا در نهایت مشتری به بهترین نتیجه ممکن دست یابد.

آپادانا لایت در تمام مراحل ساخت و اجرای پروژه‌ها، همواره در جهت ایجاد اعتماد و حس رضایت در مشتری بیشترین کوشش را دارد، به طوری که روند اجرای پروژه در هر زمان از شروع قرارداد به اطلاع مشتریان گرامی می‌رسد؛

همینطور در صورت لزوم از مشتری برای بازدید از کار در زمان طراحی، ساخت و اجرا دعوت به عمل می‌آید تا پروژه در نهایت نزدیک‌ترین سازه به سلیقه و خواست مشتری باشد. به این ترتیب احتمال وجود هر گونه ضعف و مشکل در ارائه محصول نهایی به مشتری به حداقل رسیده و نظر مشتری در هر مرحله از اجرای پروژه در نظر گرفته می‌شود.

به خصوص در اجرای پروژه‌های بزرگ نظیر ساخت تلوزیون شهری این امر بسیار مهم است که شرکت مورد نظر شما تا این حد بتواند کیفیت سازه مورد نظر شما را تضمین کند و نزدیک‌ترین محصول به سلیقه، شرایط محیط و همچنین بودجه‌تان را به شما ارائه دهد.

طراحی و ساخت تابلو فلکسی

طراحی و ساخت تابلو فلکسی

نام پروژه

نام پروژه

ساخت تابلو چلنیوم

ساخت تابلو چلنیوم

پروژه ساخت کامپوزیت چلنیوم

پروژه ساخت کامپوزیت چلنیوم

چلنیوم فروشگاه سامسونگ

چلنیوم فروشگاه سامسونگ

ال ای دی ثابت مسکن

ال ای دی ثابت مسکن

کامپوزیت چلنیوم مسکن

کامپوزیت چلنیوم مسکن

×

پشتیبانی آنلاین آپادانا لایت

× ارتباط مستقیم در واتس‌اپ