ساخت و اجاره تلویزیون شهری | لایت باکس | تابلو چلنیوم

قیطریه- چهارراه اندرزگو- سلیمانی غربی

کوچه خسروی شمالی- پلاک 3- واحد 3

تعمیرات و راه‌اندازی
تعمیرات و راه‌اندازی

گروه صنعتی آپادانا لایت، جهت تعمیرات و راه‌اندازی کلیه محصولات خود از تیمی متخصص و با تجربه بالا بهره‌مند است، تا هر گونه مشکل احتمالی را در سریع‌ترین زمان برای مشتریان گرامی رفع کند.

این مجموعه با توجه به مهارت و سابقه بالای کاری در زمینه تولید تلوزیون شهری، تابلوهای روان، کامپوزیت چلنیوم و… تجربه بسیار خوبی در راه‌اندازی و همچنین تعمیرات انواع محصولات خود دارد؛ به سبب همین تجربه بالا آپادانا لایت کیفیت محصولات خود را هم در مرحله ساخت و هم در زمان اجرا و راه‌اندازی تضمین می‌کند، در ضمن این گروه همواره پشتیبانی بسیار مناسبی از محصولات خود برای مشتریان ارائه می‌دهد تا رضایت مشتریان خود را در هر مرحله از همکاری با این مجموعه تأمین نماید.

یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات می‌باشد. در مجموعه آپادانا لایت تلاش کردیم حسن نیت خود را به مشتریان ثابت کنیم، بدین ترتیب که حتی اگر برخی از موارد شامل گارانتی نبوده ابتدا مشکل را برطرف نموده سپس مسائل مالی را با مشتری به صورت توافقی برطرف نموده‌ایم.

مفتخریم که این مجموعه در کوتاه‌ترین زمان و به بهترین شکل ممکن در زمینه راه‌اندازی و تعمیر محصولات دیگر شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند، خدمت‌رسانی کرده و فعالیت خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده‌ایم.

 

طراحی و ساخت تابلو فلکسی

طراحی و ساخت تابلو فلکسی

نام پروژه

نام پروژه

ساخت تابلو چلنیوم

ساخت تابلو چلنیوم

پروژه ساخت کامپوزیت چلنیوم

پروژه ساخت کامپوزیت چلنیوم

چلنیوم فروشگاه سامسونگ

چلنیوم فروشگاه سامسونگ

ال ای دی ثابت مسکن

ال ای دی ثابت مسکن

کامپوزیت چلنیوم مسکن

کامپوزیت چلنیوم مسکن

×

پشتیبانی آنلاین آپادانا لایت

× ارتباط مستقیم در واتس‌اپ